wyniki dla tagu błyskawica kończyce wielkie

Pogoda pokrzyżowała plany

18.10.2020 17:09

Pierwszy zespół z awansem do grupy mistrzowskiej? (AKTUALIZACJA)

15.10.2020 18:05
Z wysokiego zwycięstwa radowała się rezerwa skoczowskiego Beskidu, fot. arch. ox.pl

Lider nie grał, ale utrzymał przewagę

12.10.2020 13:17

Błyskawica podtrzyma zwycięską serię w derbach?

17.09.2020 18:09
Zryw, po czterech porażkach pod rząd, sięgnął po komplet punktów w starciu z Ochabami (4:0), fot. Waldemar Śniegoń

Wysoka wygrana Bąkowa, liderzy utrzymali swe pozycje

14.09.2020 14:40
Błyskawica będzie bronić pozycji lidera przed własną publicznością, fot. Waldemar Śniegoń

Kolejny weekend z A klasą

10.09.2020 22:21

Hit dla Błyskawicy, Victoria nadal liderem

6.09.2020 18:49

Strażak i Victoria nowymi liderami

31.08.2020 14:49
Beskid Brenna będzie bronił pozycji lidera na boisku Błyskawicy Kończyce Wielkie, fot. AP

Hity w obu grupach

27.08.2020 15:55
Ochaby mają za sobą dwa tygodnie przerwy od ligowych zmagań - w niedzielę będą gościć Zabłocie, fot. Waldemar Śniegoń

A klasa – 5. kolejka przed nami

20.08.2020 16:42
Daniel Flejszman zdobył pięć bramek, a jego CKS odniósł wysokie zwycięstwo nad Kaczycami (13:1)

Sporo goli w A klasie

17.08.2020 8:39

Zwycięstwo Błękitnych, liderzy nie zawahali

10.08.2020 9:30
Rezerwa Beskidu Skoczów powalczy o ligowe punkty po dwutygodniowej przerwie, fot. Waldemar Śniegoń

Komu przyjdzie zagrać, a na kogo trafiła pauza?

7.08.2020 10:50
Z awansu do II rundy radowali się piłkarze z Istebnej, fot. Piotr Górecki

Pierwsze rozstrzygnięcia

20.07.2020 9:12
Drogomyślanie tryumfowali w Pucharze Polski zarówno w sezonie 2018/19, jak i w 2019/20, fot. Bartłomiej Kukucz

Rusza Puchar Polski

15.07.2020 15:58

Piłkarskie ABC weekendu (12-13.10)

14.10.2019 10:05
Nie do zatrzymania są piłkarze z Pogórza, którzy wygrywają mecz za meczem i pewnie zmierzają ku temu, aby zimę spędzić w fotelu lidera, fot. Piotr Górecki

Piłkarski weekend przed nami (12-13.10)

11.10.2019 10:37
Piast prowadził już 3:0 z Pruchną, ale goście doprowadzili do remisu, fot. Grzegorz Borus

Piłkarskie ABC weekendu (5-6.10)

7.10.2019 9:08
CKS zwyciężył w derbach Cieszyna, a teraz czeka go spotkanie z liderem B klasy - Rudnikiem, fot. AP

Piłkarski weekend przed nami (5-6.10)

3.10.2019 19:39
W Cieszynie będzie dużo się dziać  - w sobotę derby, a dzień później Piast będzie gościł WSS Wisłę, fot. Grzegorz Borus

Piłkarski weekend przed nami (28-29.09)

26.09.2019 21:43
Piast podejmie, na własnym boisku, LKS Metal WG - Skałka Żabnica, fot. AP

Piłkarski weekend przed nami (21-22.09)

20.09.2019 10:23
Skoczowianie, w ostatnim meczu z Czechowicami-Dziedzicami, wypuścili zwycięstwo z rąk w ostatnich minutach, gdyż stracili dwie bramki w doliczonym czasie gry, fot. Bartłomiej Kukucz

Piłkarski weekend przed nami (31.08 - 1.09)

30.08.2019 10:56
Tym razem Beskid zmierzy się (u siebie) z Czechowicami-Dziedzicami, fot. AP

Piłkarski weekend przed nami (24-25.08)

22.08.2019 18:27

Poznaliśmy ćwierćfinalistów

15.08.2019 22:05

PP: TS 1909 Piast Cieszyn II - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 6:1 (3:0)

15.08.2019 16:53
Piast (rezerwa) podejmie Błyskawicę Kończyce Wielkie, fot. AP

Kto awansuje do ćwierćfinału?

14.08.2019 19:59
Piłkarze Tempa na razie nie wiedzą, z kim przyjdzie im się zmierzyć o najlepszą "4", fot. Piotr Górecki

Rozlosowano kolejne rundy Pucharu Polski

2.08.2019 18:33
Piłkarze Puńcowa odnieśli pewne zwycięstwo na boisku Pogórza, fot. Piotr Górecki

3.05.2019 10:56
Piłkarze z Bąkowa wygrali ostatnie cztery mecze, a w sobotę zmierzą się z Wisłą Strumień, która w ostatniej kolejce rozgromiła Goleszów (8:1), fot. Waldemar Śniegoń

Piłkarski weekend przed nami

5.10.2018 16:57
Emocji nie zabrakło w derbowym starciu, pomiędzy Puńcowem a Zebrzydowicami, fot. Andrzej Poncza

Piłkarski weekend za nami

1.10.2018 18:34
Jakub Legierski, po dzisiejszych dwóch trafieniach przeciwko Cukrownikowi Chybie, jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Okręgówki. Fot. arch. ox.pl/Andrzej Poncza

26.08.2018 21:39