Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Aleksander Zniszczoł"

Żyła przegrał z wiatrem

04-10-2017 10:00

W niemieckim Klingenthal, odbył się wczoraj (03.10.2017) ostatni konkurs Letniej Grand Prix. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kubacki, który został także zwycięzcą całego cyklu. Zawodów nie będzie miło wspominał Piotr Żyła, który zakończył je już po pierwszej serii.

wyświetleń: 1181komentarzy: 0

Piotr Żyła na podium!

01-10-2017 20:00

Niedzielne (01.10.2017) zawody Letniego Grand Prix w austriackim Hinzenbach zakończyły się sukcesem polskich skoczków. Zwycięstwo w konkursie odniósł Dawid Kubacki, a zaraz za nim uplasował się Piotr Żyła.

wyświetleń: 1551komentarzy: 1

Skakali w Rumunii

24-09-2017 18:45

Do rumuńskiego Rosnova przeniosła się rywalizacja w skokach narciarskich, w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego. W zawodach dwukrotnie tryumfował Pius Paschke, z Polaków najlepszy był Klemens Murańka, a Aleksander Zniszczoł, jako jedyny, reprezentował nasz region.

wyświetleń: 787komentarzy: 0

Skoczkowie znowu w akcji

17-09-2017 18:40

W sobotę i w niedzielę nasi reprezentanci wzięli udział w konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego oraz Pucharu FIS. Wśród biało-czerwonych powołanych na te zawody nie zabrakło skoczków z naszego regionu.

wyświetleń: 804komentarzy: 0

Wiślanie skakali

30-01-2017 17:15

Kolejny świetny weekend ma za sobą wiślański skoczek Piotr Żyła. Reprezentujący WSS Wisła zawodnik wraz z kolegami z reprezentacji wygrali konkurs drużynowy, który rozegrano 28 stycznia w Willingen. Dzień później wiślanin w zawodach indywidualnych był 10. Jego klubowy kolega, Aleksander Zniszoł również skakał – w Bischofshofen, zajął 35. i 36. miejsce.

wyświetleń: 1064komentarzy: 0

Skoczkowie potrenują w Lillehammer i Ramsau

15-11-2016 09:20

Skocznia w Wiśle Malince coraz bliżej końca przygotowań do przeprowadzenia treningów na śniegu, a tymczasem polscy skoczkowie, w tym wiślanie Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł, skakać będą Lillehammer. Na razie tylko szkoleniowo.

wyświetleń: 1310komentarzy: 1

Dwóch wiślan w reprezentacji. Małysz o składzie na Kuusamo

21-10-2016 09:20

Polska kadra skoczków, którzy będą walczyć w Kuusamo jest już znana. W kadrze dwóch wiślan!

wyświetleń: 2489komentarzy: 0

Sukcesy wiślańskich skoczków

29-08-2016 13:30

Świetnie skakali ostatnio skoczkowie narciarscy i kombinatorzy norwescy podczas zawodów, które rozegrano w Czechach i Niemczech. Aleksander Zniszczoł został liderem Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach, a Adam Cieślar i Paweł Słowiok punktowali w inauguracyjnych zawodach Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej.

wyświetleń: 987komentarzy: 0

Zniszczoł i Czyż w Kuopio

16-08-2016 17:30

Aleksander Zniszczoł i Bartosz Czyż z WSS Wisła wystąpią 18 i 19 sierpnia na dużej skoczni HS-127 w Kuopio.

wyświetleń: 1739komentarzy: 0

Sukcesy młodych zawodników z Wisły i Istebnej

18-02-2011 20:30

Spore nadzieje na świetną sportową przyszłość dają sukcesy młodych zawodników z regionu Śląska Cieszyńskiego. Młodzieżowa Reprezentacja Polski z dwoma zawodnikami z KS Wisła Ustronianka wygrała drużynowy turniej skoków w czeskim Libercu, zaś istebniańscy biegacze wywalczyli pięć medali na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

wyświetleń: 2129komentarzy: 0