Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "agnieszka osiecka"

Wizyty Osieckiej w cieszyńskim

15-08-2016 15:15

Znana w całej Polsce poetka, a także autorka wielu tekstów piosenek Agnieszka Osiecka odwiedzała także Śląsk Cieszyński. Na naszą ziemię zapraszała ją, mieszkająca tutaj, wieloletnia przyjaciółka artystki Anna Robosz. Pozostałością wizyt Osieckiej są m.in. trzy piosenki jej autorstwa.

wyświetleń: 1511komentarzy: 0

''Słodkie rodzynki, gorzkie migdały'' - wygraj bilety

10-04-2012 15:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Był śmiech, łzy i oklaski na stojąco - spektakl ''Słodkie rodzynki, gorzkie migdały'' grany na Scenie Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie zasłużył na miano kultowego. Chociaż od jego premiery minęły już dwa lata, słodko-gorzkie życie Agnieszki Osieckiej wciąż wzbudza zainteresowanie. Najbliższa okazja, by zobaczyć sztukę już w sobotę, 28 kwietnia w Těšínskim divadle – mamy dla was dwa podwójne bilety.

wyświetleń: 2413komentarzy: 5

Obejrzą świat Osieckiej

26-01-2012 09:59

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Oni nie tylko pamiętają o Osieckiej. Oni także zobaczą spektakl, który powstał na podstawie tekstów piosenek jej autorstwa. Znamy już zwycięzców w naszym konkursie, w którym nagrodą są dwa podwójne bilety na spektakl „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” według scenariusza Renata Putzlacher, w reżyserii Bogdana Kokotka do teatru w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 1379komentarzy: 1

Pamiętajmy o Osieckiej (wygraj bilety do teatru)

21-01-2012 14:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

To jeden z najpopularniejszych spektakli Sceny Polskiej teatru w Czeskim Cieszynie. Jeszcze w styczniu nasi aktorzy przypomną „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” według scenariusza Renata Putzlacher, w reżyserii Bogdana Kokotka. Spektakl poświęcony jest życiu Agnieszki Osieckiej, a jego twórcy szukali inspiracji w piosenkach autorstwa popularnej poetki. Ucieszy Was pewnie informacja, że mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl.

wyświetleń: 1818komentarzy: 9
Kontakt z redkacją .