Lista wiadomości zawierających tag: "Aleksander Zniszczoł"

Niespodzianek nie ma, bo już wcześniej informowaliśmy Państwa, o nazwiskach, które pojawią się poszczególnych kadrach. Polski Związek Narciarski, we wtorek, podał oficjalną listę skoczków, którzy będą reprezentować nasz kraj w sezonie 2018/19.

Sezon 2017/18 w skokach narciarskich dobiegł końca i działacze Polskiego Związku Narciarskiego przeszli do działań. Działań, które mają odbudować zaplecze najlepszych skoczków w naszym kraju.

wyświetleń: 816komentarzy: 0

Puchar Kontynentalny dobiegł końca

18-03-2018 18:25

Niedzielny konkurs w Czajkowskim został odwołany z powodu silnie wiejącego wiatru, a także śnieżycy. Zwycięzcą Pucharu Kontynentalnego został Marius Lindvik, a najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Tomasz Pilch - 7.

wyświetleń: 418komentarzy: 0

Troje skoczków WSS Wisła zdobyło punkty

17-03-2018 20:15

Za nami przedostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. Skoczkowie, podczas ostatniego weekendu zmagań, rywalizują w Czajkowskim.

wyświetleń: 689komentarzy: 0

To nie był udany weekend w Zakopanem, w wykonaniu polskich skoczków

11-03-2018 12:54

Zakopane okazało się szczęśliwe nie dla reprezentantów naszego kraju, lecz dla Manuela Fettnera. Austriak, po wczorajszym zwycięstwie, również dziś (11 marca) sięgnął po sto punktów.

wyświetleń: 715komentarzy: 0

W pierwszym konkursie punkty zdobyli tylko skoczkowie klubu WSS Wisła

10-03-2018 16:30

Za nami pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi. Najlepszy okazał się Austriak Manuel Fettner. Tylko czterem Polakom powiodło się awansować do serii finałowej.

wyświetleń: 681komentarzy: 0

Największe grono przedstawi się w Zakopanem

08-03-2018 18:10

Zakopane i Oslo. Na te dwie miejscowości będą zwrócone nasze oczy. Na "Wielkiej Krokwi" zostaną przeprowadzone zawody Pucharu Kontynentalnego, a w stolicy Norwegii do rywalizacji przystąpią skoczkowie oraz kombinatorzy.

wyświetleń: 1103komentarzy: 0

PK: Dwóch z pięciu skoczków skończyło z punktami

03-03-2018 22:15

Konkurs Pucharu Kontynentalnego w Renie wygrał Andreas Wank. Nas cieszy postawa juniorów z WSS Wisła, Tomasza Pilcha i Pawła Wąska, którzy jako jedyni awansowali do finałowej "30".

wyświetleń: 1219komentarzy: 0

W Niemczech najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Jakub Wolny

18-02-2018 22:50

Nejc Dezman i David Siegel wygrali niedzielne konkursy w Brotterode. Nasz region reprezentowało troje skoczków, a najlepszy z nich był Paweł Wąsek.

wyświetleń: 969komentarzy: 0

To nie był udany konkurs dla Polaków, tylko Zniszczoł z punktami

03-02-2018 17:45

Skoczkowie, w ramach Pucharu Kontynentalnego, rywalizują w ten weekend w Planicy. Pierwszy konkurs w Słowenii nie okazał się zbyt szczęśliwy dla reprezentantów Polski.

wyświetleń: 653komentarzy: 0

W Turcji zabrakło Tomasza Pilcha, który stracił koszulkę lidera cyklu

20-01-2018 19:25

Erzurum gościło skoczków w ramach Pucharu Kontynentalnego. Najlepszy z Polaków okazał się zawodnik WSS Wisła, Aleksander Zniszczoł, który dwukrotnie uplasował się w czołowej "10".

wyświetleń: 913komentarzy: 0

Drugi konkurs w Bischofshofen wygrał Siegel, Pilch był piąty

11-01-2018 18:00

Zadanie, jakie miał do wykonania Tomasz Pilch w Bischofshofen, zostało wykonane. Wczoraj 17-latek wrócił na pozycję lidera Pucharu Kontynentalnego, a dziś ją umocnił.

wyświetleń: 1019komentarzy: 0

Tomasz Pilch wrócił na pozycję lidera

10-01-2018 21:30

Bischofshofen okazało się znowu szczęśliwe dla polskich skoczków. Jeszcze przed kilkoma dniami, Kamil Stoch świętował zwycięstwo w 66. Turnieju Czterech Skoczni, a dziś (10.01) Tomasz Pilch został liderem Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 1431komentarzy: 0

Z Polaków najlepszy Kantyka, Pilch stracił koszulkę lidera

07-01-2018 16:45

Za nami kolejny weekend z Pucharem Kontynentalnym. Podczas drugiego konkursu w Titisee-Nuestadt, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, David Siegel. Trzech Polaków zakończyło zmagania z punktami. Niestety, Tomasz Pilch stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej, na rzecz Mariusa Lindvika, który przez weekend zdobył 180 punktów.

wyświetleń: 1301komentarzy: 0

Dwóch Polaków w czołowej ''10''

06-01-2018 21:30

Marius Lindvik okazał się najlepszy w pierwszym konkursie, w Titisee-Neustadt, w ramach Pucharu Kontynentalnego. Nas cieszy postawa Aleksandra Zniszczoła i Przemysława Kantyki, gdyż obaj zanotowali najlepsze wyniki w tym sezonie.

wyświetleń: 684komentarzy: 0

Do Niemiec uda się dwóch zawodników WSS Wisła

03-01-2018 19:00

Radek Żidek, czeski szkoleniowiec, który jest odpowiedzialny za kadrę B, powołał pięciu skoczków, na weekendowe konkursy w Titisee-Neustadt.

wyświetleń: 1171komentarzy: 0

Wiślanin umocnił się na czele Pucharu Kontynentalnego

29-12-2017 09:15

Kolejny wielki sukces 17-letniego Tomasza Pilcha. Zawodnik WSS Wisła zakończył wczorajsze zmagania (28.12) na drugim miejscu, przegrywając jedynie z Austriakiem Ulrichem Wohlgenanntem.

wyświetleń: 1023komentarzy: 0

Pilch piąty, ale to i tak pozwoliło mu obronić żółty trykot

28-12-2017 10:40

Tomasz Pilch znowu udowodnił, że drugie serie bardziej mu służą. Co prawda po pierwszej serii zajmował czternaste miejsce, ale ostatecznie zakończył zmagania na piątej pozycji. Zwyciężył 17-letni Francuz, Jonathan Learoyd.

wyświetleń: 926komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 803komentarzy: 0

PK: Pilch znowu zwyciężył!

16-12-2017 21:30

Za nami trzeci konkurs, w ramach Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w fińskiej Ruce. Polskę reprezentowało grono czterech skoczków, którzy dodatkowo są zawodnikami wiślańskiego klubu.

wyświetleń: 932komentarzy: 0