Warning: mysqli::query() [mysqli.query]: Couldn't fetch mysqli in /home/users/nowyox/public_html/modules/mainpage.php on line 64

Wystąpił błąd połączenia: Access denied for user 'admin58897_ox'@'94.152.137.117' (using password: YES)

Jakub Wolny - OX.PL Wiadomości - Tu znajdziesz wszystkie wiadomości z regionu śląska cieszyńskiego

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Jakub Wolny"

Najwięcej pieniędzy zarobił Kamil Stoch, a na którym miejscu uplasował się Piotr Żyła?

28-03-2018 07:30

Po zakończonym sezonie przyszedł czas na podsumowania, nawet te finansowe. Raczej nikogo nie zdziwi fakt, iż najwięcej pieniędzy, w Pucharze Świata 2017/18, zarobił Kamil Stoch, na którego konto przybyło blisko 180 tys. franków szwajcarskich. A ile zarobił Piotr Żyła?

wyświetleń: 4210komentarzy: 1

Norweskie podium w Vikersund, Żyła tuż za pierwszą ''10''

18-03-2018 18:53

Co prawda na podium stanęli dzisiaj tylko i wyłącznie Norwegowie, ale to Kamil Stoch został bohaterem dzisiejszego konkursu. Piotr Żyła był drugim najlepszym Polakiem, plasując się na 12. pozycji.

wyświetleń: 590komentarzy: 0

Dominacja Stocha trwa, Żyła najwyżej w tej edycji Raw Air

15-03-2018 21:25

Kolejny konkurs, a zwycięzca ten sam - Kamil Stoch. Mistrz olimpijski z Soczi i Pjongczang znowu zdominował rywalizację, dodatkowo ustanawiając nowy rekord skoczni w Trondheim. Dobrze spisał się również Piotr Żyła, któremu niewiele zabrakło do zajęcia miejsca w czołowej ''10''.

wyświetleń: 686komentarzy: 2

Konkurs w Lillehammer owładnęli Polacy

13-03-2018 19:10

Skoczkowie narciarscy, w ramach Pucharu Świata i cyklu Raw Air, przenieśli się do Lillehammer, gdzie odbył się dziś (13 marca) konkurs indywidualny.

wyświetleń: 780komentarzy: 1

Loteryjny konkurs Pucharu Świata w Oslo wygrał Daniel Andre Tande, Żyła był dziewiętnasty

11-03-2018 19:16

Za nami konkurs indywidualny w Oslo. Spośród 50 skoczków, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, Daniel Andre Tande. Spośród polskich skoczków, najwyżej został sklasyfikowany Kamil Stoch, który był szósty. Piotr Żyła umieścił się pod koniec drugiej "10".

wyświetleń: 1324komentarzy: 0

Na Lindvika nie ma rady, Wolny drugi w niedzielnym konkursie

25-02-2018 17:15

Za nami drugi i ostatni konkurs weekendowych zmagań Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal. Po wczorajszym zwycięstwie, Lindvik dzisiaj znowu dopisał sobie sto punktów do klasyfikacji generalnej. Czterech Polaków zakończyło rywalizację z punktami.

wyświetleń: 1248komentarzy: 0

Wolny najlepszy z Polaków, skoczkowie WSS Wisła bez punktów

24-02-2018 22:30

Pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal wygrał Marius Lindvik. Najlepszy z Polaków - Jakub Wolny - stanął na najniższym stopniu podium.

wyświetleń: 1162komentarzy: 0

W Niemczech najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Jakub Wolny

18-02-2018 22:50

Nejc Dezman i David Siegel wygrali niedzielne konkursy w Brotterode. Nasz region reprezentowało troje skoczków, a najlepszy z nich był Paweł Wąsek.

wyświetleń: 969komentarzy: 0

Dwóch Biało-Czerwonych na podium, Stoch wrócił na fotel lidera Pucharu Świata

04-02-2018 21:30

Polscy skoczkowie zdali przedolimpijski test na piątkę! Po wczorajszym trzecim miejscu Dawida Kubackiego, dziś (4 lutego) na podium stanęli Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 631komentarzy: 0

Czterech polskich skoczków z punktami, Żyła w drugiej ''10''

13-01-2018 18:45

W austriackim Bad Mitterndorf miały miejsce dziś (13.01) pierwsze, w tym sezonie, loty narciarskie. W nich najlepiej poradzili sobie Norwegowie. Żaden z podopiecznych Stefana Horngachera nie przebojował się do czołowej "10".

wyświetleń: 747komentarzy: 0

TCS: Na Kamila Stocha nie ma mocnych!

04-01-2018 17:00

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch obroni trofeum z zeszłego roku i uda mu się, jako pierwszemu Polakowi, po raz drugi zwyciężyć w końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni.

wyświetleń: 980komentarzy: 0

Stoch umocnił się na prowadzeniu w 66. Turnieju Czterech Skoczni

01-01-2018 17:55

Za nami drugi konkurs w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Noworoczne zawody w niemieckim Garmisch-Partenkirchen wygrał Kamil Stoch, który utrzymał pozycję lidera cyklu i w dodatku powiększył przewagę nad, drugim dzisiaj, Richardem Freitagiem.

wyświetleń: 830komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 651komentarzy: 0