Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Jakub Wolny"

W Niemczech najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Jakub Wolny

18-02-2018 22:50

Nejc Dezman i David Siegel wygrali niedzielne konkursy w Brotterode. Nasz region reprezentowało troje skoczków, a najlepszy z nich był Paweł Wąsek.

wyświetleń: 568komentarzy: 0

Dwóch Biało-Czerwonych na podium, Stoch wrócił na fotel lidera Pucharu Świata

04-02-2018 21:30

Polscy skoczkowie zdali przedolimpijski test na piątkę! Po wczorajszym trzecim miejscu Dawida Kubackiego, dziś (4 lutego) na podium stanęli Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 565komentarzy: 0

Czterech polskich skoczków z punktami, Żyła w drugiej ''10''

13-01-2018 18:45

W austriackim Bad Mitterndorf miały miejsce dziś (13.01) pierwsze, w tym sezonie, loty narciarskie. W nich najlepiej poradzili sobie Norwegowie. Żaden z podopiecznych Stefana Horngachera nie przebojował się do czołowej "10".

wyświetleń: 687komentarzy: 0

TCS: Na Kamila Stocha nie ma mocnych!

04-01-2018 17:00

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch obroni trofeum z zeszłego roku i uda mu się, jako pierwszemu Polakowi, po raz drugi zwyciężyć w końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni.

wyświetleń: 874komentarzy: 0

Stoch umocnił się na prowadzeniu w 66. Turnieju Czterech Skoczni

01-01-2018 17:55

Za nami drugi konkurs w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Noworoczne zawody w niemieckim Garmisch-Partenkirchen wygrał Kamil Stoch, który utrzymał pozycję lidera cyklu i w dodatku powiększył przewagę nad, drugim dzisiaj, Richardem Freitagiem.

wyświetleń: 785komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 618komentarzy: 0