Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "dawid kubacki"

Najwięcej pieniędzy zarobił Kamil Stoch, a na którym miejscu uplasował się Piotr Żyła?

28-03-2018 07:30

Po zakończonym sezonie przyszedł czas na podsumowania, nawet te finansowe. Raczej nikogo nie zdziwi fakt, iż najwięcej pieniędzy, w Pucharze Świata 2017/18, zarobił Kamil Stoch, na którego konto przybyło blisko 180 tys. franków szwajcarskich. A ile zarobił Piotr Żyła?

wyświetleń: 4210komentarzy: 1

PŚ w Planicy: Piotr Żyła zakończył sezon z punktami, a Kamil Stoch znowu stanął na najwyższym stopniu podium

25-03-2018 11:55

Puchar Świata w skokach narciarskich dobiegł końca. Ostatni konkurs tego sezonu, w Planicy, padł łupem Kamila Stocha. W czołowej "30" znaleźli się wszyscy Polacy, którzy wzięli udział w dzisiejszym konkursie.

wyświetleń: 749komentarzy: 1

Biało-czerwonym niewiele zabrakło do trzeciego miejsca

24-03-2018 13:15

Polacy, w ostatnim konkursie drużynowym tego sezonu, zajęli czwarte miejsce. Zwyciężyli, z wielką przewagą nad resztą stawki, Norwegowie.

wyświetleń: 569komentarzy: 0

Norweskie podium w Vikersund, Żyła tuż za pierwszą ''10''

18-03-2018 18:53

Co prawda na podium stanęli dzisiaj tylko i wyłącznie Norwegowie, ale to Kamil Stoch został bohaterem dzisiejszego konkursu. Piotr Żyła był drugim najlepszym Polakiem, plasując się na 12. pozycji.

wyświetleń: 590komentarzy: 0

Polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym

17-03-2018 19:00

Podopieczni Stefana Horngachera uplasowali się na drugiej pozycji, w konkursie drużynowym na mamuciej skoczni w Vikersund. Wygrali ci, co mieli wygrać, czyli Norwegowie.

wyświetleń: 911komentarzy: 0

Dominacja Stocha trwa, Żyła najwyżej w tej edycji Raw Air

15-03-2018 21:25

Kolejny konkurs, a zwycięzca ten sam - Kamil Stoch. Mistrz olimpijski z Soczi i Pjongczang znowu zdominował rywalizację, dodatkowo ustanawiając nowy rekord skoczni w Trondheim. Dobrze spisał się również Piotr Żyła, któremu niewiele zabrakło do zajęcia miejsca w czołowej ''10''.

wyświetleń: 686komentarzy: 2

Konkurs w Lillehammer owładnęli Polacy

13-03-2018 19:10

Skoczkowie narciarscy, w ramach Pucharu Świata i cyklu Raw Air, przenieśli się do Lillehammer, gdzie odbył się dziś (13 marca) konkurs indywidualny.

wyświetleń: 780komentarzy: 1

Loteryjny konkurs Pucharu Świata w Oslo wygrał Daniel Andre Tande, Żyła był dziewiętnasty

11-03-2018 19:16

Za nami konkurs indywidualny w Oslo. Spośród 50 skoczków, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, Daniel Andre Tande. Spośród polskich skoczków, najwyżej został sklasyfikowany Kamil Stoch, który był szósty. Piotr Żyła umieścił się pod koniec drugiej "10".

wyświetleń: 1324komentarzy: 0

Stefan Horngacher ogłosił, kto będzie reprezentował Polskę w konkursie indywidualnym na dużej skoczni

15-02-2018 19:20

W sobotnim konkursie indywidualnym na dużej skoczni, na pewno nie zobaczymy Piotra Żyły. Wiślanin okazał się w treningach najsłabszy spośród polskich skoczków i będą to jego drugie zawody w Pjongczang, które obejrzy w roli kibica.

wyświetleń: 1608komentarzy: 1

Treningi rozstrzygnęły, Horngacher postawił na Kota

07-02-2018 15:15

Za nami pierwsze treningi na normalnej skoczni (HS-109) w Pjongczang. Polacy wypadli w nich bardzo dobrze, a po skokach Stefan Horngacher podał skład na czwartkowe kwalifikacje. W nich nie wystąpi Piotr Żyła.

wyświetleń: 2503komentarzy: 2

Skoczkowie narciarscy złożyli ślubowanie, wcześniej byli u premiera

05-02-2018 12:40

Skoczkowie mogą nieco narzekać na brak wolnego czasu. Jeszcze wczoraj (4 lutego) skakali w Willingen, w ramach Pucharu Świata, a dziś znowu mają napięty grafik. Rano byli na śniadaniu u premiera, następnie złożyli ślubowanie, a potem czeka ich podróż do Pjongczang, gdzie będą reprezentować nasz kraj na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

wyświetleń: 871komentarzy: 0

Dwóch Biało-Czerwonych na podium, Stoch wrócił na fotel lidera Pucharu Świata

04-02-2018 21:30

Polscy skoczkowie zdali przedolimpijski test na piątkę! Po wczorajszym trzecim miejscu Dawida Kubackiego, dziś (4 lutego) na podium stanęli Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 631komentarzy: 0

Dawid Kubaki zakończył zawody na trzecim miejscu! Piotr Żyła był trzynasty

03-02-2018 18:30

Za nami pierwszy konkurs w Willingen, który bez dwóch zdań, należy uznać za udany. Powód? Sześciu Polaków znalazło się w drugiej serii, a dodatkowo, trzem z nich udało się zakończyć zmagania w czołowej "6".

wyświetleń: 882komentarzy: 1

Podopieczni Stefana Horngachera kończą mistrzostwa z brązowym medalem!

21-01-2018 18:25

Udane zakończenie Mistrzostw Świata w Lotach! Polscy skoczkowie, z Piotrem Żyłą w składzie, sięgnęli po brązowy medal!

wyświetleń: 634komentarzy: 0

Daniel Andre Tande najlepszy w Oberstdorfie

20-01-2018 18:36

Za nami konkurs indywidualny na Mistrzostwach Świata w Lotach, które odbywają się w Oberstdorfie. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, po złoto sięgnął Daniel Andre Tande. Srebro zdobył Kamil Stoch, a brąz Richard Freitag. Piotr Żyła zajął 17. miejsce.

wyświetleń: 556komentarzy: 0

W Oberstdorfie trwają Mistrzostwa Świata w Lotach

19-01-2018 23:30

Za nami pierwszy dzień zmagań. Po dwóch seriach, na czele znajduje się Daniel Andre Tande. Nas cieszy fakt, że na trzecim miejscu plasuje się Kamil Stoch, a pozostali trzej Polacy (w tym Piotr Żyła, WSS Wisła) zdołali awansować do kolejnych serii.

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Czterech polskich skoczków z punktami, Żyła w drugiej ''10''

13-01-2018 18:45

W austriackim Bad Mitterndorf miały miejsce dziś (13.01) pierwsze, w tym sezonie, loty narciarskie. W nich najlepiej poradzili sobie Norwegowie. Żaden z podopiecznych Stefana Horngachera nie przebojował się do czołowej "10".

wyświetleń: 747komentarzy: 0

Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni!

06-01-2018 21:35

Spełniło się to, na co wszyscy liczyli! Kamil Stoch, jako pierwszy polski skoczek, po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni!

wyświetleń: 690komentarzy: 0

TCS: Na Kamila Stocha nie ma mocnych!

04-01-2018 17:00

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch obroni trofeum z zeszłego roku i uda mu się, jako pierwszemu Polakowi, po raz drugi zwyciężyć w końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni.

wyświetleń: 980komentarzy: 0

Stoch umocnił się na prowadzeniu w 66. Turnieju Czterech Skoczni

01-01-2018 17:55

Za nami drugi konkurs w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Noworoczne zawody w niemieckim Garmisch-Partenkirchen wygrał Kamil Stoch, który utrzymał pozycję lidera cyklu i w dodatku powiększył przewagę nad, drugim dzisiaj, Richardem Freitagiem.

wyświetleń: 830komentarzy: 0