Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Piotr Żyła"

Czterech polskich skoczków z punktami, Żyła w drugiej ''10''

13-01-2018 18:45

W austriackim Bad Mitterndorf miały miejsce dziś (13.01) pierwsze, w tym sezonie, loty narciarskie. W nich najlepiej poradzili sobie Norwegowie. Żaden z podopiecznych Stefana Horngachera nie przebojował się do czołowej "10".

wyświetleń: 575komentarzy: 0

Kibice wybrali, Żyła w dziesiątce

07-01-2018 19:10

Wczoraj (6.01) wieczorem poznaliśmy najlepszego sportowca 2017 roku. Niespodziewanie, miano to przypadło dla Kamila Stocha. Niespodziewanie, gdyż faworytami do zwycięstwa byli Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Nas cieszy, że do czołowej "10" wszedł Piotr Żyła.

wyświetleń: 2092komentarzy: 1

Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni!

06-01-2018 21:35

Spełniło się to, na co wszyscy liczyli! Kamil Stoch, jako pierwszy polski skoczek, po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni!

wyświetleń: 480komentarzy: 0

TCS: Na Kamila Stocha nie ma mocnych!

04-01-2018 17:00

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch obroni trofeum z zeszłego roku i uda mu się, jako pierwszemu Polakowi, po raz drugi zwyciężyć w końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni.

wyświetleń: 775komentarzy: 0

TCS: Tomasz Pilch udanie przeszedł przez kwalifikacje!

03-01-2018 17:00

Za nami kwalifikacje, do jutrzejszego (4.01) konkursu w Innsbrucku, który będzie dla skoczków trzecim etapem, w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Formę potwierdzili Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy uplasowali się w czołówce.

wyświetleń: 1639komentarzy: 0

Stoch umocnił się na prowadzeniu w 66. Turnieju Czterech Skoczni

01-01-2018 17:55

Za nami drugi konkurs w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Noworoczne zawody w niemieckim Garmisch-Partenkirchen wygrał Kamil Stoch, który utrzymał pozycję lidera cyklu i w dodatku powiększył przewagę nad, drugim dzisiaj, Richardem Freitagiem.

wyświetleń: 723komentarzy: 0

66. Turniej Czterech Skoczni: Zwycięstwo Kamila Stocha, podium Dawida Kubackiego

30-12-2017 23:30

W niemieckim Oberstdorfie rozpoczął się 66. Turniej Czterech Skoczni. Inaugurujący konkurs wygrał Kamil Stoch, który odniósł dzisiaj pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Stefana Horngachera zaprezentowali się na Schattenbergschanze z bardzo dobrej strony.

wyświetleń: 843komentarzy: 0

Żyła wicemistrzem Polski!

26-12-2017 20:00

Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, odbyły się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Wygrał, dość nieoczekiwanie, Stefan Hula. Podium uzupełnili Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 909komentarzy: 0

Pilch powołany na TCS!

22-12-2017 18:50

Stefan Horngacher, trener polskich skoczków, podał skład na, rozpoczynający się 30 grudnia, 66. Turniej Czterech Skoczni. Wśród powołanych, na niemiecko-austriackie zawody, nie zabrakło Tomasza Pilcha (WSS Wisła), lidera Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 861komentarzy: 0

Małysz znowu na podium!

20-12-2017 22:10

Dziennikarze magazynu "Forbes" oraz przedstawiciele firmy Pentagon Research sporządzili listę 50 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie w 2017 roku. Wśród wyróżnionych nie zabrakło obcokrajowców, przedsiębiorców, a także przedstawicieli naszego regionu.

wyświetleń: 2136komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 567komentarzy: 0

Dobre skoki Polaków

16-12-2017 19:30

Sobotnie zmagania indywidualne okazały się szczęśliwe dla naszych skoczków. Po dłuższej przerwie, podopieczny Stefana Horngachera znowu stanął na podium. W czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch biało-czerwonych.

wyświetleń: 581komentarzy: 0

Drużynowo znacznie lepiej

10-12-2017 23:15

Skoczkowie narciarscy mają za sobą kolejny weekend w ramach Pucharu Świata. Podopieczni Stefana Horngachera, w tym także Piotr Żyła (WSS Wisła), lepiej spisali się w konkursie drużynowym, w którym zajęli drugie miejsce.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Piotr Żyła z licencjatem

06-12-2017 15:59

Piotr Zyła, znany i lubiany skoczek narciarski, obronił pracę licencjacką w Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie

wyświetleń: 2942komentarzy: 2

PŚ: Żyła z punktami

03-12-2017 18:20

Jedyny przedstawiciel naszego regionu w Niżnym Tagile - Piotr Żyła - okazał się, w pierwszym konkursie, najlepszy z Polaków, a dziś (3.12) zakończył rywalizację w drugiej "10".

wyświetleń: 865komentarzy: 0

Skaczą, biegają, punktują!

26-11-2017 22:15

Sezon zimowy rozpoczął się na dobre! Przed tygodniem rywalizację wznowili skoczkowie, a w ten weekend zmagania zainaugurowali między innymi biegacze oraz kombinatorzy. W zawodach nie zabrakło sportowców z naszego regionu!

wyświetleń: 585komentarzy: 0

Żyła przegrał z wiatrem

04-10-2017 10:00

W niemieckim Klingenthal, odbył się wczoraj (03.10.2017) ostatni konkurs Letniej Grand Prix. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kubacki, który został także zwycięzcą całego cyklu. Zawodów nie będzie miło wspominał Piotr Żyła, który zakończył je już po pierwszej serii.

wyświetleń: 1250komentarzy: 0

Piotr Żyła na podium!

01-10-2017 20:00

Niedzielne (01.10.2017) zawody Letniego Grand Prix w austriackim Hinzenbach zakończyły się sukcesem polskich skoczków. Zwycięstwo w konkursie odniósł Dawid Kubacki, a zaraz za nim uplasował się Piotr Żyła.

wyświetleń: 1688komentarzy: 1

Piotr Żyła ma swoją tablicę w Alei Gwiazd Sportu

07-05-2017 19:30

Autografy, wspólne zdjęcia, odsłonięcie tablicy w Alei Gwiazd Sportu, spotkanie z kibicami, a na deser porządna dawka muzyki, czyli koncert zespołów Myslovitz i Czadoman - tak, wyglądał Dzień z Piotrem Żyłą w Wiśle. Fani skoczka nie mogli się nudzić.

wyświetleń: 4786komentarzy: 0

Dzień z Piotrem Żyłą

05-05-2017 12:30

Na zakończenie długiego weekendu, warto pojawić się w Wiśle. Takiej okazji nie pominą szczególnie miłośnicy skoków narciarskich, bowiem sobota upłynie w tej miejscowości pod znakiem dnia z Piotrem Żyłą.

wyświetleń: 3709komentarzy: 1