Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Grzegorz Iwaniuk"

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 661komentarzy: 0

Cieszyńscy tenisiści z dwoma punktami

11-01-2018 18:45

Tenisiści stołowi, po dłuższej, świątecznej przerwie, wrócili do gry. Wczoraj (11.01) zawodnicy Talent Sferawent Cieszyn pokonali KS Bojanów, 6:4.

wyświetleń: 637komentarzy: 0

Wygrana na zakończenie

21-12-2017 20:15

Tenisiści stołowi Talent Sferawent Cieszyn, pokonali w ostatnim, tegorocznym meczu, Cukrownik Chybie. Przerwę świąteczną spędzą na drugim miejscu.

wyświetleń: 624komentarzy: 1

Tenisiści z trzema punktami

08-12-2017 19:32

W środę oraz czwartek (6-7.12) zawodnicy cieszyńskiego zespołu Talent Sferawent rozegrali dwa spotkania w ramach III ligi. W jednym z nich stracili pierwsze punkty w sezonie.

wyświetleń: 646komentarzy: 1

Potwierdzili rolę faworyta!

23-11-2017 16:20

Tenisiści stołowi Talent Sferawent Cieszyn wygrali ósme spotkanie i jako jedyni pozostają bez porażki. Wczoraj (22.11) Grzegorz Iwaniuk i spółka rozprawiła się z trzecią drużyną Orzesza.

wyświetleń: 705komentarzy: 0

Cieszyn liderem III ligi!

16-11-2017 18:30

Wczoraj (15.11.2017) miało miejsce spotkanie na szczycie, w ramach 7. kolejki III ligi tenisa stołowego. Wicelider, cieszyński zespół Sferawent, gościł we własnej hali rybnicką drużynę, która przed spotkaniem była na czele tabeli.

wyświetleń: 904komentarzy: 3

Trzecie zwycięstwo z rzędu cieszyńskich tenisistów!

12-10-2017 13:00

Tenisiści stołowi Talent Sferawent Cieszyn odnieśli wczoraj (11.10.2017) trzecie zwycięstwo w tym sezonie i wciąż pozostają bez straty punktów. Tym razem pokonali LITS Meble Anders II Żywiec.

wyświetleń: 716komentarzy: 0