Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "tipsport extraliga"

Trzyniec poniósł wysoką porażkę w Pardubicach

23-03-2018 23:30

Jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Tak powinni zareagować hokeiści HC Ocelari Trinec, którzy w piątkowym spotkaniu przegrali na lodzie Pardubic i o tym, kto zagra w półfinale, zadecyduje siódmy, niedzielny mecz w WERK Arenie.

wyświetleń: 359komentarzy: 0

Stalowników dzieli jedna wygrana od półfinału

22-03-2018 11:15

Kto gra u siebie, ten zwycięża. Takim prawem toczy się ćwierćfinałowa seria pomiędzy Trzyńcem a Pardubicami. Piąte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stalowników, którzy wczoraj (21 marca) gościli rywali w Werk Arenie. Podopieczni Vaclava Varadi prowadzą w serii 3:2, a gra się do czterech zwycięstw.

wyświetleń: 504komentarzy: 0

Pardubice wyrównały stan serii

18-03-2018 19:53

Niestety, nie tak miały wyglądać dwa spotkania Trzyńca na lodzie Pardubic. Podopieczni Vaclava Varadi przegrali zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

wyświetleń: 461komentarzy: 0

Stalownicy przybliżyli się do półfinału

14-03-2018 22:20

Nie mogli lepiej rozpocząć. Podopieczni Vaclava Varadi wygrali dwa pierwsze spotkania ćwierćfinałowe i w serii, do czterech zwycięstw, prowadzą 2:0.

Trzyniec rozpoczął play-off od wygranej

13-03-2018 22:20

U naszych sąsiadów rozpoczęły się ćwierćfinałowe pojedynki w play-off, w Tipsport Extralidze. W najlepszej "8" nie brakuje zawodników HC Ocelari Trinec, którzy w pierwszym meczu pokonali, po rzutach karnych, Pardubice.

wyświetleń: 487komentarzy: 0

Trzyniec rozpoczyna batalię o mistrzostwo Czech

09-03-2018 15:02

Sezon zasadniczy dobiegł końca, a to oznacza, że ligowi hokeiści u naszych sąsiadów, rozpoczynają walkę w play-off. Stalownicy są jedną z liczących się drużyn do końcowego tryumfu.

wyświetleń: 480komentarzy: 0

Trzyniec uratował punkt w końcówce

01-03-2018 09:15

Po poblisko miesiącu przerwy, hokeiści Tipsport Extraligi wrócili na lód. W 49. kolejce Stalownicy zmierzyli się z Chomutowem. Podopieczni Vaclava Varadi przegrywali już 0:2, ale na ich szczęście, udało im się doprowadzić do remisu.

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Zlin okazał się skuteczniejszy w Werk Arenie

07-02-2018 14:00

To był ostatni mecz w Tipsport Extralidze przed dłuższą przerwą, jaka czeka naszych sąsiadów. Ligowi hokeiści wrócą na lód dopiero pod koniec lutego, ponieważ już w ten piątek rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie, na których nie brakuje również reprezentacji Czech. We wczorajszym (6 lutego) meczu, Zlin okazał się skuteczniejszy w starciu z Trzyńcem i przerwał mu zwycięską serię, która zakończyła się na siedmiu spotkaniach.

wyświetleń: 733komentarzy: 0

Stalownicy odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu

05-02-2018 09:15

Nie do trzech, a do czterech razy sztuka. Trzyniec w końcu pokonał Ołomuniec, ale spotkanie, tak jak ich wcześniejsze bezpośrednie starcia, do łatwych nie należało.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

45-letni hokeista widnieje na liście graczy trzynieckiego klubu!

01-02-2018 16:55

Jaromir Jagr wraca do Czech. Jeden z najlepszych hokeistów wszechczasów, postanowił wrócić do ojczyzny, a w niej występować w rodzimym Kladnie. Jednak istnieje szansa, że w tym sezonie zobaczymy go również w barwach Trzyńca.

wyświetleń: 1141komentarzy: 1

Stalownicy wywożą trzy punkty z Liberca

30-01-2018 22:20

Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni Vaclava Varadi. W dzisiejszym spotkaniu z Libercem (30.01), główną bronią trzynieckich hokeistów okazały się gry w przewagach.

wyświetleń: 432komentarzy: 0

Stalownicy wygrywają u siebie, a Aron Chmielewski zdobył kolejną bramkę w sezonie

28-01-2018 21:35

W hicie 45. kolejki Tipsport Extraligi, zmierzyły się sąsiadujące w tabeli zespoły - trzeci Trzyniec z drugim Hradcem. Zwycięzcę rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.

wyświetleń: 649komentarzy: 0

Trzyniec pokonał Vitkovice w derbach Moraw

27-01-2018 06:30

Wczorajsza (26.01), 43. kolejka Tipsport Extraligi przyniosła kibicom dwa, emocjonujące spotkania na szczycie. Pilzno zmierzyło się z Hradcem, a Vitkovice podejmowały, u siebie, Trzyniec.

wyświetleń: 508komentarzy: 0

Stalownikom do zwycięstwa wystarczyła jedna bramka

23-01-2018 22:10

Wygrana nad stołecznym zespołem smakuje podwójnie. Wiedzą coś o tym kibice Trzyńca, gdyż podopieczni Vaclava Varadi pokonali dziś (23.01) praską Spartę, 1:0.

wyświetleń: 545komentarzy: 0

Trzyniec pokonuje Jihlavę, a asystę notuje Chmielewski

21-01-2018 18:17

Już tylko dziesięć spotkań pozostało do zakończenia rundy zasadniczej. W ramach 42. kolejki Tipsport Extraligi, Trzyniec pokonał u siebie Jihlavę, 4:1.

wyświetleń: 510komentarzy: 0

Hit 41. kolejki dla Pilzna

19-01-2018 23:56

Piękny był tylko początek. Trzyniec, mimo iż prowadził od 3. minuty, przegrał z liderem Tipsport Extraligi. Hokeiści Pilzna okazali się skuteczniejsi, oddając mniej strzałów od Stalowników.

wyświetleń: 348komentarzy: 0

Stalownicy zainkasowali kolejne trzy punkty, asysta Chmielewskiego

12-01-2018 21:45

Podopieczni Vaclava Varadi, muszą początek roku muszą zaliczyć do udanych. Co prawda, we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów ponieśli porażkę, ale dziś (12.01) odnieśli kolejne zwycięstwo w Tipsport Extralidze. W 2018 r., na krajowym podwórku, jeszcze nie przegrali.

wyświetleń: 589komentarzy: 0

Stalownicy wywalczyli w Pardubicach dwa punkty

08-01-2018 09:15

Hokeiści z Trzyńca odnieśli trzecie zwycięstwo w tym roku. Co prawda, podopieczni Vaclava Varadi prowadzili do 55. minuty o dwie bramki, ale ostatecznie o zwycięzcy zadecydowały rzuty karne. W nich skuteczniejsi okazali się goście.

wyświetleń: 462komentarzy: 0

Stalownicy pewnie pokonali Chomutov!

06-01-2018 00:05

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Tak przedstawia się bilans trzynieckich hokeistów, w 2018 roku. Dziś pokonali, we własnej hali, Chomutov.

wyświetleń: 585komentarzy: 0

W spotkaniu, z udziałem hokeistów Trzyńca, padło aż osiem bramek!

04-01-2018 13:00

Kibice, którzy w środowy wieczór, wybrali się do O2 Areny na mecz Sparty z Trzyńcem, nie mogli narzekać na brak emocji. Jednak lepsze doniesienia mamy dla fanów Stalowników, gdyż w Pradze lepsi okazali się goście.