Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Puchar Kontynentalny"

Drugi konkurs w Bischofshofen wygrał Siegel, Pilch był piąty

11-01-2018 18:00

Zadanie, jakie miał do wykonania Tomasz Pilch w Bischofshofen, zostało wykonane. Wczoraj 17-latek wrócił na pozycję lidera Pucharu Kontynentalnego, a dziś ją umocnił.

wyświetleń: 784komentarzy: 0

Tomasz Pilch wrócił na pozycję lidera

10-01-2018 21:30

Bischofshofen okazało się znowu szczęśliwe dla polskich skoczków. Jeszcze przed kilkoma dniami, Kamil Stoch świętował zwycięstwo w 66. Turnieju Czterech Skoczni, a dziś (10.01) Tomasz Pilch został liderem Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 1264komentarzy: 0

Z Polaków najlepszy Kantyka, Pilch stracił koszulkę lidera

07-01-2018 16:45

Za nami kolejny weekend z Pucharem Kontynentalnym. Podczas drugiego konkursu w Titisee-Nuestadt, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, David Siegel. Trzech Polaków zakończyło zmagania z punktami. Niestety, Tomasz Pilch stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej, na rzecz Mariusa Lindvika, który przez weekend zdobył 180 punktów.

wyświetleń: 1010komentarzy: 0

Dwóch Polaków w czołowej ''10''

06-01-2018 21:30

Marius Lindvik okazał się najlepszy w pierwszym konkursie, w Titisee-Neustadt, w ramach Pucharu Kontynentalnego. Nas cieszy postawa Aleksandra Zniszczoła i Przemysława Kantyki, gdyż obaj zanotowali najlepsze wyniki w tym sezonie.

wyświetleń: 538komentarzy: 0

Do Niemiec uda się dwóch zawodników WSS Wisła

03-01-2018 19:00

Radek Żidek, czeski szkoleniowiec, który jest odpowiedzialny za kadrę B, powołał pięciu skoczków, na weekendowe konkursy w Titisee-Neustadt.

wyświetleń: 1018komentarzy: 0

Wiślanin umocnił się na czele Pucharu Kontynentalnego

29-12-2017 09:15

Kolejny wielki sukces 17-letniego Tomasza Pilcha. Zawodnik WSS Wisła zakończył wczorajsze zmagania (28.12) na drugim miejscu, przegrywając jedynie z Austriakiem Ulrichem Wohlgenanntem.

wyświetleń: 919komentarzy: 0

Pilch piąty, ale to i tak pozwoliło mu obronić żółty trykot

28-12-2017 10:40

Tomasz Pilch znowu udowodnił, że drugie serie bardziej mu służą. Co prawda po pierwszej serii zajmował czternaste miejsce, ale ostatecznie zakończył zmagania na piątej pozycji. Zwyciężył 17-letni Francuz, Jonathan Learoyd.

wyświetleń: 830komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 712komentarzy: 0

PK: Pilch znowu zwyciężył!

16-12-2017 21:30

Za nami trzeci konkurs, w ramach Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w fińskiej Ruce. Polskę reprezentowało grono czterech skoczków, którzy dodatkowo są zawodnikami wiślańskiego klubu.

wyświetleń: 860komentarzy: 0

Skakali w upale

09-08-2015 10:50

Znakomicie w sobotnim konkursie na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince zaprezentował się Przemysław Kantyka. Nasz junior w zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego stanął na drugim stopniu podium i tym samym osiągnął swój życiowy sukces w konkursach tej rangi. Zwyciężył reprezentant Norwegii Joacim Oedegaard Bjoereng, który minimalnie, bo zaledwie o 0,1 punktu wyprzedził Kantykę, natomiast trzecie miejsce wywalczył Austriak Philipp Aschenwald.

wyświetleń: 1353komentarzy: 0

Puchar Kontynentalny: 56 zawodników powalczy w Wiśle

07-08-2015 11:00

56 zawodników z 12 krajów wystartuje w zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego, które w najbliższy weekend, w dniach 8-9 sierpnia rozegrane zostaną na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Oprócz trzynastu reprezentantów Polski zobaczymy również, m.in. Clemensa Aignera, Anze Laniska czy Cene Prevca.

wyświetleń: 1443komentarzy: 0

Biało-Czerwony konkurs w Wiśle! Piotr Żyła triumfuje u siebie

02-08-2014 19:30

Polscy skoczkowie zdominowali sobotni konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. W czołowej szóstce uplasowało się aż pięcioro naszych reprezentantów. Pierwszy triumf w sezonie letnim odniósł Piotr Żyła. Skoczek z Wisły znokautował rywali, wygrywając zawody z ponad 15-punktową przewagą. Drugie miejsce zajął zawodnik ze Słowenii - Mitja Meznar, natomiast na najniższym stopniu na podium stanął kolejny z Biało-Czerwonych - Jan Ziobro.

wyświetleń: 3327komentarzy: 0

Drugie miejsce Piotra Żyły

01-08-2014 23:57

Słoweniec Cene Prevc nie dał szans rywalom i pewnie wygrał pierwszy konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego na skoczni w Wiśle-Malince. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła, natomiast na najniższym stopniu na podium stanął kolejny z reprezentantów Słowenii – Miran Zupancic. Tuż za najlepszą trójką uplasowało się trzech naszych reprezentantów: Jakub Wolny, Dawid Kubacki oraz Jan Ziobro.

wyświetleń: 1439komentarzy: 1

Letni Puchar Kontynentalny w Wiśle z udziałem najlepszych Polaków

31-07-2014 16:05

1-2 sierpnia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbędzie się Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich. Będzie to trzecia duża impreza rozgrywana tego lata na obiekcie w Wiśle.

wyświetleń: 3361komentarzy: 0

ODWOŁANO KONTYNENTALNY

30-12-2013 12:05

To wiadomość z ostatniej chwili. Jak się dowiedzieliśmy, nie odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które planowane były na ten weekend w Wiśle.

wyświetleń: 2999komentarzy: 2

Puchar Kontynentalny w Wiśle - najlepszy Polak był trzeci

25-02-2013 09:00

Drugi konkurs indywidualny zaliczany do cyklu Pucharu Świata, który odbył się w niedzielę (24 lutego) w Wiśle, wygrał Norweg Atle Pedersen Roensen. Ponownie na drugim miejscu uplasował się Słoweniec Matic Benedik. Na najniższym stopniu podium stanął Jan Ziobro. W serii finałowej wystąpiło 5 z 6 startujących w zawodach Polaków, dwóch zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce.

wyświetleń: 1988komentarzy: 0

Puchar Kontynentalny w Wiśle

19-02-2013 16:40

Fani sportów zimowych z niecierpliwością czekają na Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym we włoskim Val di Fiemme. Tymczasem w Wiśle w dniach 23-24 lutego odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Polskę reprezentować będzie sześciu młodych skoczków.

wyświetleń: 2285komentarzy: 6

PK w Wiśle: triumf Michaela Hayboecka

12-03-2011 11:29

Michael Hayboeck z Austrii wygrał piątkowe zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które rozegrano na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

wyświetleń: 2303komentarzy: 3

Puchar Kontynentalny jednak w Wiśle

10-03-2011 13:35

Mimo iż w dalszym ciągu nie działa wyciąg na skoczni w Wiśle Malince, odbędą się tam jutro i w sobotę zawody. To finałowe skoki Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 3124komentarzy: 4

Spór o pożegnanie Małysza

10-03-2011 13:30

26 marca br. podczas pierwszego w historii Konkursu Skoków do Celu, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy narciarscy świata, swoje skoki ma oddać również Adam Małysz, dla którego będzie to ostateczne pożegnanie ze skakaniem. Jednak, jak informuje Gazeta Krakowska, jest spór pomiędzy Organizatorem a Centralnym Ośrodkiem Sportu w Zakopanem i do imprezy może w ogóle nie dojść.

wyświetleń: 3914komentarzy: 12