Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "WSS Wisła"

Drugi konkurs w Bischofshofen wygrał Siegel, Pilch był piąty

11-01-2018 18:00

Zadanie, jakie miał do wykonania Tomasz Pilch w Bischofshofen, zostało wykonane. Wczoraj 17-latek wrócił na pozycję lidera Pucharu Kontynentalnego, a dziś ją umocnił.

wyświetleń: 784komentarzy: 0

Tomasz Pilch wrócił na pozycję lidera

10-01-2018 21:30

Bischofshofen okazało się znowu szczęśliwe dla polskich skoczków. Jeszcze przed kilkoma dniami, Kamil Stoch świętował zwycięstwo w 66. Turnieju Czterech Skoczni, a dziś (10.01) Tomasz Pilch został liderem Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 1264komentarzy: 0

Z Polaków najlepszy Kantyka, Pilch stracił koszulkę lidera

07-01-2018 16:45

Za nami kolejny weekend z Pucharem Kontynentalnym. Podczas drugiego konkursu w Titisee-Nuestadt, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, David Siegel. Trzech Polaków zakończyło zmagania z punktami. Niestety, Tomasz Pilch stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej, na rzecz Mariusa Lindvika, który przez weekend zdobył 180 punktów.

wyświetleń: 1010komentarzy: 0

Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni!

06-01-2018 21:35

Spełniło się to, na co wszyscy liczyli! Kamil Stoch, jako pierwszy polski skoczek, po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni!

wyświetleń: 461komentarzy: 0

TCS: Tomasz Pilch udanie przeszedł przez kwalifikacje!

03-01-2018 17:00

Za nami kwalifikacje, do jutrzejszego (4.01) konkursu w Innsbrucku, który będzie dla skoczków trzecim etapem, w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Formę potwierdzili Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy uplasowali się w czołówce.

wyświetleń: 1619komentarzy: 0

Stoch umocnił się na prowadzeniu w 66. Turnieju Czterech Skoczni

01-01-2018 17:55

Za nami drugi konkurs w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Noworoczne zawody w niemieckim Garmisch-Partenkirchen wygrał Kamil Stoch, który utrzymał pozycję lidera cyklu i w dodatku powiększył przewagę nad, drugim dzisiaj, Richardem Freitagiem.

wyświetleń: 703komentarzy: 0

Żyła wicemistrzem Polski!

26-12-2017 20:00

Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, odbyły się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Wygrał, dość nieoczekiwanie, Stefan Hula. Podium uzupełnili Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 892komentarzy: 0

PK: Pilch znowu zwyciężył!

16-12-2017 21:30

Za nami trzeci konkurs, w ramach Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w fińskiej Ruce. Polskę reprezentowało grono czterech skoczków, którzy dodatkowo są zawodnikami wiślańskiego klubu.

wyświetleń: 860komentarzy: 0

Wielki sukces Tomasza Pilcha

10-12-2017 12:05

To był fenomenalny konkurs w wykonaniu 17-letniego Tomasza Pilcha. Zawodnik WSS Wisła wygrał wczorajsze (9.12), inaugurujące zawody w Pucharze Kontynentalnym.

wyświetleń: 1136komentarzy: 0

Wiślanie skakali

30-01-2017 17:15

Kolejny świetny weekend ma za sobą wiślański skoczek Piotr Żyła. Reprezentujący WSS Wisła zawodnik wraz z kolegami z reprezentacji wygrali konkurs drużynowy, który rozegrano 28 stycznia w Willingen. Dzień później wiślanin w zawodach indywidualnych był 10. Jego klubowy kolega, Aleksander Zniszoł również skakał – w Bischofshofen, zajął 35. i 36. miejsce.

wyświetleń: 1086komentarzy: 0