Lista wiadomości zawierających tag: "skoki narciarskie"

Oficjalnie: Inauguracja Letniej Grand Prix i Pucharu Świata w Wiśle

Działacze Międzynarodowej Federacji Narciarskiej zjechali się do Costy Navarino, aby zatwierdzić kalendarze na zbliżający się sezon w skokach narciarskich.

wyświetleń: 855komentarzy: 0

17-letni skoczek podpisał umowę z austriackim koncernem

10-05-2018 21:30

Tomasz Pilch jest drugim polskim skoczkiem w historii, któremu udało się podpisać kontrakt z firmą austriacką, Red Bull. To spore wyróżnienie dla zaledwie 17-letniego zawodnika WSS Wisła.

wyświetleń: 1055komentarzy: 0

Tomasz Pilch dla OX.pl

26-04-2018 10:15

W ostatnim sezonie usłyszała o nim cała Polska. Tomasz Pilch, bo o nim mowa, ma dopiero 17 lat, a w swoim CV może się już pochwalić niejednym sukcesem. Zawodnik WSS Wisła udzielił nam wywiadu, dlatego zapraszamy do lektury.

wyświetleń: 1114komentarzy: 0

Poznaliśmy oficjalne składy na sezon 2018/19

19-04-2018 23:00

Niespodzianek nie ma, bo już wcześniej informowaliśmy Państwa, o nazwiskach, które pojawią się poszczególnych kadrach. Polski Związek Narciarski, we wtorek, podał oficjalną listę skoczków, którzy będą reprezentować nasz kraj w sezonie 2018/19.

wyświetleń: 2369komentarzy: 0

Najbliższa edycja Letniej Grand Prix rozpocznie się w Wiśle

31-03-2018 20:30

Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie, również i w tym, najlepsi skoczkowie zainaugurują Letnią Grand Prix na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

wyświetleń: 1476komentarzy: 2

Spore uznanie dla skoczków WSS Wisła

31-03-2018 12:45

Sezon 2017/18 w skokach narciarskich dobiegł końca i działacze Polskiego Związku Narciarskiego przeszli do działań. Działań, które mają odbudować zaplecze najlepszych skoczków w naszym kraju.

wyświetleń: 816komentarzy: 0

Najwięcej pieniędzy zarobił Kamil Stoch, a na którym miejscu uplasował się Piotr Żyła?

28-03-2018 07:30

Po zakończonym sezonie przyszedł czas na podsumowania, nawet te finansowe. Raczej nikogo nie zdziwi fakt, iż najwięcej pieniędzy, w Pucharze Świata 2017/18, zarobił Kamil Stoch, na którego konto przybyło blisko 180 tys. franków szwajcarskich. A ile zarobił Piotr Żyła?

wyświetleń: 4210komentarzy: 1

PŚ w Planicy: Piotr Żyła zakończył sezon z punktami, a Kamil Stoch znowu stanął na najwyższym stopniu podium

25-03-2018 11:55

Puchar Świata w skokach narciarskich dobiegł końca. Ostatni konkurs tego sezonu, w Planicy, padł łupem Kamila Stocha. W czołowej "30" znaleźli się wszyscy Polacy, którzy wzięli udział w dzisiejszym konkursie.

wyświetleń: 749komentarzy: 1

Biało-czerwonym niewiele zabrakło do trzeciego miejsca

24-03-2018 13:15

Polacy, w ostatnim konkursie drużynowym tego sezonu, zajęli czwarte miejsce. Zwyciężyli, z wielką przewagą nad resztą stawki, Norwegowie.

wyświetleń: 569komentarzy: 0

Norweskie podium w Vikersund, Żyła tuż za pierwszą ''10''

18-03-2018 18:53

Co prawda na podium stanęli dzisiaj tylko i wyłącznie Norwegowie, ale to Kamil Stoch został bohaterem dzisiejszego konkursu. Piotr Żyła był drugim najlepszym Polakiem, plasując się na 12. pozycji.

wyświetleń: 590komentarzy: 0

Puchar Kontynentalny dobiegł końca

18-03-2018 18:25

Niedzielny konkurs w Czajkowskim został odwołany z powodu silnie wiejącego wiatru, a także śnieżycy. Zwycięzcą Pucharu Kontynentalnego został Marius Lindvik, a najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Tomasz Pilch - 7.

wyświetleń: 418komentarzy: 0

Troje skoczków WSS Wisła zdobyło punkty

17-03-2018 20:15

Za nami przedostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. Skoczkowie, podczas ostatniego weekendu zmagań, rywalizują w Czajkowskim.

wyświetleń: 689komentarzy: 0

Polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym

17-03-2018 19:00

Podopieczni Stefana Horngachera uplasowali się na drugiej pozycji, w konkursie drużynowym na mamuciej skoczni w Vikersund. Wygrali ci, co mieli wygrać, czyli Norwegowie.

wyświetleń: 911komentarzy: 0

Dominacja Stocha trwa, Żyła najwyżej w tej edycji Raw Air

15-03-2018 21:25

Kolejny konkurs, a zwycięzca ten sam - Kamil Stoch. Mistrz olimpijski z Soczi i Pjongczang znowu zdominował rywalizację, dodatkowo ustanawiając nowy rekord skoczni w Trondheim. Dobrze spisał się również Piotr Żyła, któremu niewiele zabrakło do zajęcia miejsca w czołowej ''10''.

wyświetleń: 686komentarzy: 2

Konkurs w Lillehammer owładnęli Polacy

13-03-2018 19:10

Skoczkowie narciarscy, w ramach Pucharu Świata i cyklu Raw Air, przenieśli się do Lillehammer, gdzie odbył się dziś (13 marca) konkurs indywidualny.

wyświetleń: 780komentarzy: 1

Loteryjny konkurs Pucharu Świata w Oslo wygrał Daniel Andre Tande, Żyła był dziewiętnasty

11-03-2018 19:16

Za nami konkurs indywidualny w Oslo. Spośród 50 skoczków, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, Daniel Andre Tande. Spośród polskich skoczków, najwyżej został sklasyfikowany Kamil Stoch, który był szósty. Piotr Żyła umieścił się pod koniec drugiej "10".

wyświetleń: 1324komentarzy: 0

To nie był udany weekend w Zakopanem, w wykonaniu polskich skoczków

11-03-2018 12:54

Zakopane okazało się szczęśliwe nie dla reprezentantów naszego kraju, lecz dla Manuela Fettnera. Austriak, po wczorajszym zwycięstwie, również dziś (11 marca) sięgnął po sto punktów.

wyświetleń: 715komentarzy: 0

W pierwszym konkursie punkty zdobyli tylko skoczkowie klubu WSS Wisła

10-03-2018 16:30

Za nami pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi. Najlepszy okazał się Austriak Manuel Fettner. Tylko czterem Polakom powiodło się awansować do serii finałowej.

wyświetleń: 681komentarzy: 0

Największe grono przedstawi się w Zakopanem

08-03-2018 18:10

Zakopane i Oslo. Na te dwie miejscowości będą zwrócone nasze oczy. Na "Wielkiej Krokwi" zostaną przeprowadzone zawody Pucharu Kontynentalnego, a w stolicy Norwegii do rywalizacji przystąpią skoczkowie oraz kombinatorzy.

wyświetleń: 1103komentarzy: 0

PK: Dwóch z pięciu skoczków skończyło z punktami

03-03-2018 22:15

Konkurs Pucharu Kontynentalnego w Renie wygrał Andreas Wank. Nas cieszy postawa juniorów z WSS Wisła, Tomasza Pilcha i Pawła Wąska, którzy jako jedyni awansowali do finałowej "30".

wyświetleń: 1219komentarzy: 0