Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "skoki narciarskie"

Niedzielny konkurs w Bat Mitterndorf został odwołany

14-01-2018 17:55

Niestety, silnie wiejący wiatr pokrzyżował plany skoczkom. Dzisiejszy (14.01) konkurs miał być ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w lotach, które potrwają od piątku do niedzieli (19-21.01) w Oberstdorfie.

wyświetleń: 305komentarzy: 0

Czterech polskich skoczków z punktami, Żyła w drugiej ''10''

13-01-2018 18:45

W austriackim Bad Mitterndorf miały miejsce dziś (13.01) pierwsze, w tym sezonie, loty narciarskie. W nich najlepiej poradzili sobie Norwegowie. Żaden z podopiecznych Stefana Horngachera nie przebojował się do czołowej "10".

wyświetleń: 539komentarzy: 0

Drugi konkurs w Bischofshofen wygrał Siegel, Pilch był piąty

11-01-2018 18:00

Zadanie, jakie miał do wykonania Tomasz Pilch w Bischofshofen, zostało wykonane. Wczoraj 17-latek wrócił na pozycję lidera Pucharu Kontynentalnego, a dziś ją umocnił.

wyświetleń: 784komentarzy: 0

Tomasz Pilch wrócił na pozycję lidera

10-01-2018 21:30

Bischofshofen okazało się znowu szczęśliwe dla polskich skoczków. Jeszcze przed kilkoma dniami, Kamil Stoch świętował zwycięstwo w 66. Turnieju Czterech Skoczni, a dziś (10.01) Tomasz Pilch został liderem Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 1264komentarzy: 0

Kibice wybrali, Żyła w dziesiątce

07-01-2018 19:10

Wczoraj (6.01) wieczorem poznaliśmy najlepszego sportowca 2017 roku. Niespodziewanie, miano to przypadło dla Kamila Stocha. Niespodziewanie, gdyż faworytami do zwycięstwa byli Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Nas cieszy, że do czołowej "10" wszedł Piotr Żyła.

wyświetleń: 2079komentarzy: 1

Z Polaków najlepszy Kantyka, Pilch stracił koszulkę lidera

07-01-2018 16:45

Za nami kolejny weekend z Pucharem Kontynentalnym. Podczas drugiego konkursu w Titisee-Nuestadt, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, David Siegel. Trzech Polaków zakończyło zmagania z punktami. Niestety, Tomasz Pilch stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej, na rzecz Mariusa Lindvika, który przez weekend zdobył 180 punktów.

wyświetleń: 1010komentarzy: 0

Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni!

06-01-2018 21:35

Spełniło się to, na co wszyscy liczyli! Kamil Stoch, jako pierwszy polski skoczek, po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni!

wyświetleń: 461komentarzy: 0

Dwóch Polaków w czołowej ''10''

06-01-2018 21:30

Marius Lindvik okazał się najlepszy w pierwszym konkursie, w Titisee-Neustadt, w ramach Pucharu Kontynentalnego. Nas cieszy postawa Aleksandra Zniszczoła i Przemysława Kantyki, gdyż obaj zanotowali najlepsze wyniki w tym sezonie.

wyświetleń: 538komentarzy: 0

TCS: Na Kamila Stocha nie ma mocnych!

04-01-2018 17:00

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch obroni trofeum z zeszłego roku i uda mu się, jako pierwszemu Polakowi, po raz drugi zwyciężyć w końcowej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni.

wyświetleń: 752komentarzy: 0

Do Niemiec uda się dwóch zawodników WSS Wisła

03-01-2018 19:00

Radek Żidek, czeski szkoleniowiec, który jest odpowiedzialny za kadrę B, powołał pięciu skoczków, na weekendowe konkursy w Titisee-Neustadt.

wyświetleń: 1018komentarzy: 0

TCS: Tomasz Pilch udanie przeszedł przez kwalifikacje!

03-01-2018 17:00

Za nami kwalifikacje, do jutrzejszego (4.01) konkursu w Innsbrucku, który będzie dla skoczków trzecim etapem, w ramach 66. Turnieju Czterech Skoczni. Formę potwierdzili Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy uplasowali się w czołówce.

wyświetleń: 1619komentarzy: 0

66. Turniej Czterech Skoczni: Zwycięstwo Kamila Stocha, podium Dawida Kubackiego

30-12-2017 23:30

W niemieckim Oberstdorfie rozpoczął się 66. Turniej Czterech Skoczni. Inaugurujący konkurs wygrał Kamil Stoch, który odniósł dzisiaj pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Stefana Horngachera zaprezentowali się na Schattenbergschanze z bardzo dobrej strony.

wyświetleń: 823komentarzy: 0

Wiślanin umocnił się na czele Pucharu Kontynentalnego

29-12-2017 09:15

Kolejny wielki sukces 17-letniego Tomasza Pilcha. Zawodnik WSS Wisła zakończył wczorajsze zmagania (28.12) na drugim miejscu, przegrywając jedynie z Austriakiem Ulrichem Wohlgenanntem.

wyświetleń: 919komentarzy: 0

Pilch piąty, ale to i tak pozwoliło mu obronić żółty trykot

28-12-2017 10:40

Tomasz Pilch znowu udowodnił, że drugie serie bardziej mu służą. Co prawda po pierwszej serii zajmował czternaste miejsce, ale ostatecznie zakończył zmagania na piątej pozycji. Zwyciężył 17-letni Francuz, Jonathan Learoyd.

wyświetleń: 830komentarzy: 0

Żyła wicemistrzem Polski!

26-12-2017 20:00

Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, odbyły się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Wygrał, dość nieoczekiwanie, Stefan Hula. Podium uzupełnili Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

wyświetleń: 892komentarzy: 0

Pilch powołany na TCS!

22-12-2017 18:50

Stefan Horngacher, trener polskich skoczków, podał skład na, rozpoczynający się 30 grudnia, 66. Turniej Czterech Skoczni. Wśród powołanych, na niemiecko-austriackie zawody, nie zabrakło Tomasza Pilcha (WSS Wisła), lidera Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 847komentarzy: 0

Małysz znowu na podium!

20-12-2017 22:10

Dziennikarze magazynu "Forbes" oraz przedstawiciele firmy Pentagon Research sporządzili listę 50 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie w 2017 roku. Wśród wyróżnionych nie zabrakło obcokrajowców, przedsiębiorców, a także przedstawicieli naszego regionu.

wyświetleń: 2127komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 712komentarzy: 0

PK: Pilch znowu zwyciężył!

16-12-2017 21:30

Za nami trzeci konkurs, w ramach Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w fińskiej Ruce. Polskę reprezentowało grono czterech skoczków, którzy dodatkowo są zawodnikami wiślańskiego klubu.

wyświetleń: 860komentarzy: 0

Dobre skoki Polaków

16-12-2017 19:30

Sobotnie zmagania indywidualne okazały się szczęśliwe dla naszych skoczków. Po dłuższej przerwie, podopieczny Stefana Horngachera znowu stanął na podium. W czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch biało-czerwonych.

wyświetleń: 575komentarzy: 0