Lista wiadomości zawierających tag: "Bartosz Czyż"

Niespodzianek nie ma, bo już wcześniej informowaliśmy Państwa, o nazwiskach, które pojawią się poszczególnych kadrach. Polski Związek Narciarski, we wtorek, podał oficjalną listę skoczków, którzy będą reprezentować nasz kraj w sezonie 2018/19.

Sezon 2017/18 w skokach narciarskich dobiegł końca i działacze Polskiego Związku Narciarskiego przeszli do działań. Działań, które mają odbudować zaplecze najlepszych skoczków w naszym kraju.

wyświetleń: 815komentarzy: 0

Puchar Kontynentalny dobiegł końca

18-03-2018 18:25

Niedzielny konkurs w Czajkowskim został odwołany z powodu silnie wiejącego wiatru, a także śnieżycy. Zwycięzcą Pucharu Kontynentalnego został Marius Lindvik, a najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Tomasz Pilch - 7.

wyświetleń: 418komentarzy: 0

Troje skoczków WSS Wisła zdobyło punkty

17-03-2018 20:15

Za nami przedostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. Skoczkowie, podczas ostatniego weekendu zmagań, rywalizują w Czajkowskim.

wyświetleń: 689komentarzy: 0

To nie był udany weekend w Zakopanem, w wykonaniu polskich skoczków

11-03-2018 12:54

Zakopane okazało się szczęśliwe nie dla reprezentantów naszego kraju, lecz dla Manuela Fettnera. Austriak, po wczorajszym zwycięstwie, również dziś (11 marca) sięgnął po sto punktów.

wyświetleń: 715komentarzy: 0

W pierwszym konkursie punkty zdobyli tylko skoczkowie klubu WSS Wisła

10-03-2018 16:30

Za nami pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi. Najlepszy okazał się Austriak Manuel Fettner. Tylko czterem Polakom powiodło się awansować do serii finałowej.

wyświetleń: 681komentarzy: 0

Największe grono przedstawi się w Zakopanem

08-03-2018 18:10

Zakopane i Oslo. Na te dwie miejscowości będą zwrócone nasze oczy. Na "Wielkiej Krokwi" zostaną przeprowadzone zawody Pucharu Kontynentalnego, a w stolicy Norwegii do rywalizacji przystąpią skoczkowie oraz kombinatorzy.

wyświetleń: 1103komentarzy: 0

17-letni skoczek z Wisły wygrał sobotnie i niedzielne zmagania

11-02-2018 16:30

Do niemieckiego Rastbuechl zjechali się skoczkowie, którzy przez weekend rywalizowali na normalnej skoczni (HS78), w ramach FIS Cup. Na najwyższym stopniu podium, dwukrotnie, stanął Toamsz Pilch.

wyświetleń: 1917komentarzy: 0

Niestety, sprawdził się najczarniejszy scenariusz

04-02-2018 21:35

W Szwajcarii zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. Niestety, naszym reprezentantom nie udało się wywalczyć ani jednego krążka.

wyświetleń: 934komentarzy: 1

Wielki pech Tomasza Pilcha, który do brązowego medalu stracił 0,2 pkt.

01-02-2018 22:40

W szwajcarskim Goms oraz w Kanderstegu, trwają Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. Dziś (1 lutego) po raz pierwszy przedstawili się skoczkowie. Tuż za podium, bo na czwartym miejscu, uplasował się Tomasz Pilch.

wyświetleń: 736komentarzy: 0

17-latek z Wisły, po raz pierwszy w karierze, awansował do serii finałowej w ramach PŚ

28-01-2018 18:40

Po wczorajszym (27.01) zwycięstwie Polaków w konkursie drużynowym, dzisiejsze zawody (28.01) przyniosły kilka niespodzianek. Jedną z nich było to, iż na podium nie stanął żaden podopieczny Stefana Horngachera.

wyświetleń: 971komentarzy: 1

Do Szwajcarii uda się 23-osobowa ekipa, a w niej między innymi Tomasz Pilch

22-01-2018 16:23

Już w najbliższą sobotę (27.01) rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów oraz U-23 w narciarstwie klasycznym. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził skład, który będzie reprezentował nasz kraj w Goms oraz Kanderstegu.

wyświetleń: 1238komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 803komentarzy: 0

Pilch pozostaje liderem!

11-12-2017 18:20

Wczoraj (10.12), w kanadyjskim Whistler, odbył się drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego. Najlepszy okazał się Andreas Wank, a Tomasz Pilch, sensacyjny zwycięzca sobotnich zawodów, zajął siódme miejsce.

wyświetleń: 963komentarzy: 0