Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "Maria Juroszek"

Kolejny sukces Marii Juroszek

08-09-2017 15:15

Maria Juroszek na odbywających się w Budapeszcie Mistrzostwach Świata w Armwrestlingu i Para-Armwrestlingu zdobyła brązowy medal w armwrestlingu zawodniczek i zawodników niepełnosprawnych.

wyświetleń: 1064komentarzy: 11

Maria Juroszek z medalami

25-05-2017 11:30

Maria Juroszek, zawodniczka z Cieszyna zdobyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Europy w Armwrestingu.

wyświetleń: 1203komentarzy: 2

Aukcja złotego medalu z Mistrzostw Świata na rzecz chorego Remigiusza

16-02-2017 17:20

Mistrzyni Świata w armwrestlingu, cieszynianka Maria Juroszek przekazała swój złoty medal z Bułgarii na cele charytatywne, a konkretnie na aukcję, z której zebrane środki zostaną przekazane choremu na autyzm 7-letniemu Remigiuszowi.

wyświetleń: 4089komentarzy: 2

Maria Juroszek wywalczyła złoto

13-10-2016 12:00

Wraz z początkiem października rozpoczęły się w Bułgarii Mistrzostwa Świata w armwrestlingu. Do rywalizacji z 1250 uczestnikami z 71 różnych krajów, stanęła Maria Juroszek - niepełnosprawna zawodniczka z Cieszyna. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z kobietą, która w siłowaniu na rękę idzie jak burza zdobywając złote medale.

wyświetleń: 2269komentarzy: 2

Maria Juroszek ze złotem

27-11-2015 15:45

W dniach 23-24 listopada w Rumii odbyły się II Mistrzostwa Świata w siłowaniu na rękę osób niepełnosprawnych. Złoto wywalczyła Maria Juroszek z Cieszyna.

wyświetleń: 2096komentarzy: 15

Srebrny medal w siłowaniu się na rękę dla cieszynianki

06-10-2015 16:25

Maria Juroszek z Cieszyna zdobyła srebrny medal w siłowaniu się na prawą rękę (zwanym z angielskiego armwrestlingiem) w kategorii poniżej 65 kilogramów podczas tegorocznych zawodów IWAS World Games w Soczi, jednej z największych na świecie imprez sportowych dla niepełnosprawnych sportowców, które odbyły się 29 września. Mieszkanka Cieszyna była jedyną Polką występującą w tym konkursie.

wyświetleń: 877komentarzy: 0

Kolejne złoto Marii Juroszek

10-06-2015 14:25

Maria Juroszek, sportowiec z Cieszyna do Nadolziańskiego Grodu wróciła z kolejnym trofeum. Z odbywających się od 1 do siódmego czerwca w Sofii mistrzostw Europy w armwrestlingu wróciła ze złotym medalem!

wyświetleń: 2295komentarzy: 2

Z mistrzostw Polski z trzema srebrami

06-03-2015 11:00

W Gdańsku odbyły się XV Mistrzostwa Polski w armwrestlingu, będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata 2015. Wzięła udział zawodniczka z Cieszyna Maria Juroszek.

wyświetleń: 1891komentarzy: 13

Kolejny sukces naszej sportsmenki

28-10-2014 11:59

Nasza sportsmenka, Maria Juroszek z Cieszyna odniosła kolejny sukces. Tym razem wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii open w siłowaniu się na prawą rękę w Pierwszym Pucharze Śląska, który odbył się 25 października w katowickim Spodku.

wyświetleń: 2845komentarzy: 5

Wicemistrzyni Świata Juroszek!

14-10-2014 21:15

Pierwsze Mistrzostwa Świata Osób Niepełnosprawnych w Armwrestlingu zorganizowano w Pucku w dniach od 7- 12 października. Wzięła w nich udział nasza zawodniczka Maria Juroszek z Cieszyna, podopieczna Zbigniewa Gryżbonia. Wywalczyła wicemistrzostwo świata!

wyświetleń: 4034komentarzy: 3

Maria Juroszek z 3 medalami

11-04-2014 15:00

To kolejny sukces zawodniczki z Cieszyna- Maria Juroszek zdobyła 3 medale w siłowaniu na rękę podczas mistrzostw Polski w Skierniewicach.

wyświetleń: 4019komentarzy: 4