Kontakt24

Lista wiadomości zawierających tag: "klemens murańka"

Troje skoczków WSS Wisła zdobyło punkty

17-03-2018 20:15

Za nami przedostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. Skoczkowie, podczas ostatniego weekendu zmagań, rywalizują w Czajkowskim.

wyświetleń: 689komentarzy: 0

To nie był udany konkurs dla Polaków, tylko Zniszczoł z punktami

03-02-2018 17:45

Skoczkowie, w ramach Pucharu Kontynentalnego, rywalizują w ten weekend w Planicy. Pierwszy konkurs w Słowenii nie okazał się zbyt szczęśliwy dla reprezentantów Polski.

wyświetleń: 653komentarzy: 0

W Turcji zabrakło Tomasza Pilcha, który stracił koszulkę lidera cyklu

20-01-2018 19:25

Erzurum gościło skoczków w ramach Pucharu Kontynentalnego. Najlepszy z Polaków okazał się zawodnik WSS Wisła, Aleksander Zniszczoł, który dwukrotnie uplasował się w czołowej "10".

wyświetleń: 913komentarzy: 0

Drugi konkurs w Bischofshofen wygrał Siegel, Pilch był piąty

11-01-2018 18:00

Zadanie, jakie miał do wykonania Tomasz Pilch w Bischofshofen, zostało wykonane. Wczoraj 17-latek wrócił na pozycję lidera Pucharu Kontynentalnego, a dziś ją umocnił.

wyświetleń: 1019komentarzy: 0

Tomasz Pilch wrócił na pozycję lidera

10-01-2018 21:30

Bischofshofen okazało się znowu szczęśliwe dla polskich skoczków. Jeszcze przed kilkoma dniami, Kamil Stoch świętował zwycięstwo w 66. Turnieju Czterech Skoczni, a dziś (10.01) Tomasz Pilch został liderem Pucharu Kontynentalnego.

wyświetleń: 1431komentarzy: 0

Z Polaków najlepszy Kantyka, Pilch stracił koszulkę lidera

07-01-2018 16:45

Za nami kolejny weekend z Pucharem Kontynentalnym. Podczas drugiego konkursu w Titisee-Nuestadt, najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy, David Siegel. Trzech Polaków zakończyło zmagania z punktami. Niestety, Tomasz Pilch stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej, na rzecz Mariusa Lindvika, który przez weekend zdobył 180 punktów.

wyświetleń: 1301komentarzy: 0

Dwóch Polaków w czołowej ''10''

06-01-2018 21:30

Marius Lindvik okazał się najlepszy w pierwszym konkursie, w Titisee-Neustadt, w ramach Pucharu Kontynentalnego. Nas cieszy postawa Aleksandra Zniszczoła i Przemysława Kantyki, gdyż obaj zanotowali najlepsze wyniki w tym sezonie.

wyświetleń: 684komentarzy: 0

Do Niemiec uda się dwóch zawodników WSS Wisła

03-01-2018 19:00

Radek Żidek, czeski szkoleniowiec, który jest odpowiedzialny za kadrę B, powołał pięciu skoczków, na weekendowe konkursy w Titisee-Neustadt.

wyświetleń: 1171komentarzy: 0

Pilch pozostaje liderem!

11-12-2017 18:20

Wczoraj (10.12), w kanadyjskim Whistler, odbył się drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego. Najlepszy okazał się Andreas Wank, a Tomasz Pilch, sensacyjny zwycięzca sobotnich zawodów, zajął siódme miejsce.

wyświetleń: 964komentarzy: 0

Puchar Beskidów rozstrzygnięty

20-08-2017 20:14

Niedzielny konkurs w czeskim Frensztacie rozstrzygnął losy rywalizacji o Puchar Beskidów. Ostatecznie po trofeum sięgnął Klemens Murańka, który zajął dzisiaj trzecie miejsce. W konkursie najlepszy okazał się Maximilian Steiner.

wyświetleń: 1684komentarzy: 0

Puchar Świata w Wiśle: Klemens Murańka zwycięzcą kwalifikacji

16-01-2014 15:55

W Wiśle zakończyły się kwalifikacje do indywidualnego konkursu Pucharu Świata. Zwycięzcą został Klemens Murańka.

wyświetleń: 3268komentarzy: 0